Par mums


  • Tradīcijas

Kompānija Lisap Laboratori Cosmetici S.p.A. dibināta 1952. gadā un pašlaik jau trešajā paaudzē ir viena no lielākajām Itālijas kompānijām Hair Beauty sektorā.
Lisap savu darbību uzsāka Santa Maria La Porta iekšpagalmā Milānā, pateicoties Karlo Lokatelli talantam un intuīcijai. Ar sava brāļa Čezāres Lokatelli un nākamo paaudžu atbalstu kompānija turpināja augt un attīstīties, kļūstot par vienu no līderiem triholoģijas sektorā ar preczīmi Made in Italy.

  • Stils

Sievietes skaistuma, unikālu stilu un tēlu daudzveidības meklējumi zīmolam Lisap vienmēr ir bijis must have.

Klasiskais sievietes stils un tēls laika gaitā ir piedzīvojis radikālas izmaiņas, nonākot līdz futūristiskas mūsdienu sievietes versijai. Vislabāk tas redzams mūsdienu masu medijos.

Fred La Pietra un Borselli ir divi cilvēki, kas pētījuši uzņēmuma komunikācijas stratēģijas attīstību gadu gaitā.

  • Inovācijas

Inovācijas ir galvenais Lisap politikas elements. To pierāda progresīvās produktu formulas un ražošanas procesi. 45% savas produkcijas Lisap eksportē uz vairāk nekā 110 pasaules valstīm visos kontinentos. Globālie izaicinājumi un mainīgais tirgus pieprasījums liek kompānijai pastāvīgi strādāt pie jauniem produktiem un piedāvājumiem.
Lisap ir viens no nedaudzajiem zīmoliem matu kopšanas segmentā, kura augstos kvalitātes standartus visā ražošanas procesā apliecina starptautiskie sertifikāti ISO 9001:2008, UNI EN ISO 14001: 2004 un ECOCERT. 2014. gadā  Lisap saņēma arī AEO (Atzītā komersanta) sertifikātu