JAUNUMI

 

  

 


Lisaplex™ Xtreme Color ir profesionāla tieša matu krāsa ar skābu pH, lai iegūtu intensīvu un noturīgu krāsas rezultātu

Visas krāsas var savstarpēji jaukt. Tās var izmantot tīrā veidā, lai iegūtu ekstrēmi spilgtu toni. Maigākus toņus vai pasteļtoņus var iegūt, pievienojot  neitrālo pamattoni Pure Diamond.

Krāsa nesatur amonjaku, tā ir bagātināta ar augu proteīnu kompleksu – Lisap novatorisko tehnoloģiju, kuras pamatā ir augu proteīni, kas iedarbojas uz matu struktūru no iekšpuses un ārpuses, garantējot kosmētisko efektu un uzlabojot to struktūru.

Krēmveida formula piešķir matiem spīdumu un mīkstumu, vienlaikus tos kondicionējot.                   

Lisaplex™ Xtreme krāsa ļauj dažu minūšu laikā iegūt intensīvas ekstrēmas vai pasteļtoņu krāsas.

Lisaplex™ Xtreme – tās ir 7 tiešas krāsas un 1 neitrāls tonis, kas samazina intensitāti un rada smalkākas krāsu nianses.

 

Izturēšanas laiks no 10 līdz 20 minūtēm atkarībā no tā, cik intensīva ir krāsa.  Palielinot izturēšanas laiku, var sasniegt spilgtāku un noturīgāku krāsu.

Ideālais matu toņa dziļums ir 8/9/10 līmeņa gaiši mati.

 

Ko nozīmē tieša krāsošana? Tieša krāsošana nozīmē, ka produkts var nokrāsot matus bez oksidanta. Tieša krāsa baro, stiprina, kondicionē un mīkstina matus, uzlabojot to struktūru.

Vai es varu uzklāt Lisaplex™ Xtreme Color  matiem virs līmeņa 10? Jā, protams, jūs varat.

Ja to uzklāj matiem ar toņu līmeni zem 8, vai iegūst tādu pašu rezultātu? Nē, tāds pats rezultāts nav garantēts.

Kāda ir uzklāšanas metode? Uzklājiet tieši uz sausiem vai ar dvieli nosusinātiem matiem, izmantojot otu un bļodu vai ar brīvu roku.

Kāds ir ieteicamais izturēšanas laiks? No 10 līdz 20 minūtēm atkarībā no tā, cik intensīva ir krāsa.

Cik ilgi turas Lisaplex™ Xtreme Color krāsa? Krāsas ilgums un intensitāte mainās atkarībā no matu struktūras. Ja tas ir pārāk porains, bojāts, kosmētiski apstrādāts vai nepareizi apstrādāts, tad tā ilgums būs mazāks par 8 mazgāšanām. Veseliem matiem krāsa saglabāsies vairāk nekā 8 mazgāšanas reizes. Spa, peldbaseins un jūras ūdens vai matu taisnotāji var veicināt ātrāku krāsas izbalēšanu.

Vai var jaukt Lisaplex™ Xtreme Color krāsu toņus? Jā, jūs varat jaukt savā starpā Lisaplex™ Xtreme Color toņus.

Kā noņemt Lisaplex™ Xtreme Color? 15 ml Linfa Schiarente + 1 paciņa Linfa Booster 25 g +10/15 ml Developer 5/10 Vol (1,5/3%). Pievienojiet 5 ml Lisaplex™ Bond Saver, lai aizsargātu matu struktūru.
Uzklājiet maisījumu tikai uz matiem, no kuriem jānoņem Lisaplex™ Xtreme Color krāsa.
Visgrūtāk noņemšanai padodas zila un zaļa krāsa. Vidēja noturība pret noņemšanu ir sarkanai, violetai, rozā, oranžai un dzeltenai krāsai.

Kāda ir atšķirība starp Lisaplex™ Xtreme Color un Lisap Splasher? Abi produkti ir atšķirīgi: Splasher ir oksidatīvs krāsojošs produkts, ko izmanto tonēšanai, pastiprināšanai, pigmentēšanai un krāsas neitralizēšanai. Splasher var pievienot visām pārējām Lisap oksidējošām krāsām. Lisaplex™ Xtreme Color ir tieša krāsa ar skābu pH, tā nav jāsajauc ar oksidantu vai jāpievieno oksidējošām krāsām.